Teeme elektriarved veelgi väiksemaks - uus juhtimismoodul jätab raha koju!

Kuidas teha nii, et soojuspumbaga kütmine ja tarbevee tootmine oleks veelgi odavam? Et raha jääks alles ja tuba oleks soe? Ja kuidas seda kõike saaks mugavalt kontrollida? Leidsime lahenduse, katsetasime, täiustasime ja pakume seda nüüd ka Teile!

Elektrihinna kasv on olnud suureks ja oluliseks teemaks kõikidele koduomanikele alates eelmise aasta lõpust, kui elektri hinnad kohati enneolematutesse kõrgustesse kerkisid. Hoolimata ES Energy Save soojuspumba kõrgest kasutegurist ja ökonoomsusest toasooja tootmisel tegi meele kurvaks elektrihinna tõus. Ja eriti selle ülemõistuse suur kõikumine. Kohati ja aeg-ajalt kümme korda tõusnud hind nullis soojuspumba efektiivse töö tihti ära. Kuidas sellest olukorrast välja tulla?

ES Energy Save soojuspumbad on kõrgete kasuteguritega. Kõik monoblock ja osad split mudelid lausa A+++ energia efektiivsusega. Ka juba sisseehitatud Elecrical Utility Lock funktsioon võimaldab seadmel välise tööpiirangu korral mitte ainult stand-by režiimi minna, vaid ka tagab, et vee temperatuur soojuspumba tööks piisavalt madalaks ei läheks. Mitmed mugavust ja turvalisust tagavad funktsioonid sellele veel lisaks. 

Astume nüüd ka sellest sammu veel edasi ja kasutame võimalust elektriarveid veelgi väiksemaks teha.

Tutvustame teile uut Energy Save Nordic analüüsi- ja monitoorimislahendust ES Energy Save soojuspumpadele. 

Lahendus elektriarveid drastiliselt vähendada ja soojuspumba tööd veelgi optimeerida, koosneb mitmest osast. Selle keskne osa on analüüsi moodul ESNordic 0402, mis paigaldatakse ES Energy Save soojuspumba juurde. See vajab vaid veidi ruumi ja interneti ühendust. Pärast seadistamist jälgib seade juba elektripaketti ning optimeerib soojuspumba tööd vastavalt sellele. Saime juba palju väiksemad elektriarved aga see pole veel kõik ja jätkame siit.

Kui lisaks moodulile soetada ka monitoorimis- ja teavitusteenus (soojuspumba hoolduspaketi osana), siis on võimalik soojuspumba olulised andmed salvestada üle interneti serverisse. Selle alusel saavad hoolduse analüütikud jälgida soojuspumba tööd ja muuta parameetreid nii, et seadme töö oleks veelgi ökonoomsema. Kõige selle tulemusena vähenevad jälle elektriarved.

Teavitusteenus saad nii hooldajale kui ka kasutajale anda teavet juhul, kui soojuspump vajab abi. Kas seadmel on häire, soojuspumba mõni parameetre on õigest piirkonnast väljas või isegi kasutegur pole pikemat aega see, mis peaks. Selle alusel saab seadme parameetreid muuta, mõne kogemata suletud kraani avada või erkorralise hoolduse planeerida. Teade saadetakse enamasti eposti kujul.

Kuidas kuu jooksul soojuspumbal läks, palju elektrit ja raha kokku hoiti, palju on lõpliku rohepöördeni veel aega jäänud, jne olulist infot, saadab server kasutajale kuu lõpus vastavasisulise eposti.

Lisaks salvestab monitoorimis- ja teavitusteenus soojuspumba parameetrid serverisse ning andmed on veel aastaid kättesaadavad. Eriti kuluvad andmed ära aga siis, kui midagi on seadmega juhtunud ja tahetakse täpselt teada, mis.

Edasimüüjatele ja paigaldajatele saadame varsti hinnakirjad ning täpsema tutvustuse. Huvi korral võta aga ise ühendust ja teeme kohe Sinu elektriarved väiksemaks!

Uuri täpsemalt elektriarvete vähendamise ja soodsate küttelahenduste kohta kodulehelt või küsi infot eposti info@energysave.ee.